Kurucu Abdulbaki KALKAN olan Defne Mermer 2010’dan beri Eskişehir de güler yüzlü, disiplinli ekibimiz ve çalışanlarımız ile Eskişehir halkına hizmet vermekten kıvanç duyuyoruz.


Defne Mermer mobilya olarak mutfak tadilatı ve banyo tadilatı başta olmak üzere alçı sıva boya hizmetleri veriyoruz.


Ek iş değil tek işimiz bu olduğu için profesyonel kadromuz ile bütün ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek tecrübeye sahibiz.


Mutfak Tadilatı uygulamasında tüketici istekleri doğrultusunda çeşitli çalışmalar sunuyor ve bu sunum bitiminde yeni mekanlar oluşturuyoruz. Mutfak Tadilatı ucu açık bir kavramdır. Bu tadilat uygulamasında belli başlı isteklerin yanı sıra, kimi zaman farklı ve sıra dışı talepleri de başarılı bir şekilde projelendirerek tamamlıyoruz. Mutfağınızda hayal ettiğiniz her tür dekoratif tadilat işlemlerini profesyonel ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslim ediyoruz.


Göz alıcı tasarım ve uygulamaların yanı sıra Mutfak Tadilatında gerekli olan elektrik tesisatı, sıva-boya ve su tesisatı tadillerini alanında uzman ekiplerimizle yaparak müşterilerimizin sorunsuz hizmet almalarını sağlıyoruz.


Banyo ve Tuvalet Tadilatı uygulamasında tüketici istekleri doğrultusunda çeşitli çalışmalar sunuyor ve bu sunum bitiminde yeni mekanlar oluşturuyoruz. Banyo Tadilatı ucu açık bir kavramdır. Bu tadilat uygulamasında belli başlı isteklerin yanı sıra, kimi zaman farklı ve sıra dışı talepleri de başarılı bir şekilde projelendirerek tamamlıyoruz. Banyonuzda hayal ettiğiniz her tür dekoratif tadilat işlemlerini profesyonel ekibimizle istenilen gün ve zaman diliminde bitirerek teslim ediyoruz.
Göz alıcı tasarım ve uygulamaların yanı sıra Banyo Tadilatında gerekli olan elektrik tesisatı, sıva-boya, duvar örme ve su tesisatı tadillerini alanında uzman ekiplerimizle yaparak müşterilerimizin sorunsuz hizmet almalarını sağlıyoruz.